נפולת של נמושות

ציון משתמשים

5
(1)

דרגו את הפודקאסט

ציון נמוך ------- ציון גבוה

ציון ממוצע 5 | מס' מדרגים 1

על הפודקאסט – נפולת של נמושות

בכל פרק של נפולת של נמושות (פודקאסט כי נשבר הזין), מנסה מוקס ממקום מושבו בברלין הרחוקה לשכנע את חברו הערנב (ללא הצלחה), שהגיע הזמן לעזוב את ישראל למקומות עם מילקי זול יותר.

האזנה לכל פרקי הפודקאסט

Nefolet Shel Nemushot - נפולת של נמושות
Nefolet Shel Nemushot - נפולת של נמושות
בכל פרק של נפולת של נמושות (פודקאסט כי נשבר הזין) מנסה מוקס ממקום מושבו בברלין הרחוקה לשכנע את חברו הערנב (ללא הצלחה) שהגיע הזמן לעזוב את ישראל למקומות עם מילקי זול יותר.
נפולת של נמושות – פרק 12: המדריך למהגר לברלין
by מוקס והערנב

נפולת של נמושות (פודקאסט כי נשבר הזין) הוא פודקאסט שבו מוקס, ממקום מושבו בפאתי ברליו, מנסה לשכנע את הערנב לרדת מהארץ. בפרק השניםעשירי, לאחר שהתבררו תוצאות הבחירות ששכנעו את הערנב סופית להגר, מוקס נותן את המדריך השלם שלו להגירה לברלין.

בין השאר, הם מדברים על הבחירות, יין בקרטון, נהיגה בארץ, אופניים בתל אביב, טוסטר, סינון ספרים לקראת הגירה, קינדל, אודיבל, מות היכולת לתת תשומת לב לאורך זמן בעידן הטוויטר, למה מוקס נשאר בשכונה הסופר-מרוחקת של הנאצים, האבק הברלינאי, והאם כשעובדים יותר קשה עושים יותר כסף.

ואז הם עשו הפסקה.

כשהם חזרו להקליט הם דיברו על האותנטיות של ההפרעות באודיו, המדריך למהגר, הרשימה של הערנב, איך מוצאים עבודה בחו"ל, שלושת הדברים שצריך כדי להגר, רילוקיישן, השלבים של תהליך הראיונות, שלהגר זה יקר, הגירה כהשקעה, קוד לבוש לראיונות, ההבדל בתרבות העבודה בין ישראל לגרמניה כפי שהיא משתקפת בגישה שצריך להגיע איתה לראיונות, ראיון שכר, לאיזה סוג חברות כדאי לנסות להתקבל, חוזי עבודה, סימן הפסקה(§), תוך כמה זמן אפשר להתחיל לעבוד, הדדלוק של ההתחלה (חשבון בנק, כתובת, משכורת ראשונה), אנמלדונג (Anmeldung), WG-Gesucht.de, הסוגים השונים של עירייה, מה משמעות המילה המבורגר, איך פותחים חשבון בנק, N26, מה עושים אחר כך, ביטוח רפואי, מאוד חשוב לוודא שהדרכון בתוקף, איפה שוכרים מחסן לטווח ארוך, איזה כרטיס טיסה לקנות, שראייןאייר נכנסים לטיסות לבן גוריון, ביקורי מולדת, שמוקס מתעצבן שסותמים לו את הפה, האם הפאשיזם באשמת המהגרים, המהגרים באשמת הפאשיזם והאם מדובר בהאשמת הקרבן, האמונה בדמוקרטיה, מוקס המורעל, פאראנויה, ישראלי זה להתווכח, ולסיום #העמותהלעידודההגירה, נפולתפדיה, ו#נפולת.

 

פרטים נוספים

הגשה: מוקס וחברו הארנב

הפקה: מוקס וחברו הארנב

אתר אינטרנט: mux2000.podbean.com

החסרנו משהו? מצאתם טעות? כתבו לנו.

כתוב/כתבי תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות