תוכנית למידה

תוכנית למידה פודקאסט

ציון משתמשים

5
(5)

דרגו את הפודקאסט

ציון נמוך ------- ציון גבוה

ציון ממוצע 5 | מס' מדרגים 5

אין דירוגים עדיין

מודעה

על הפודקאסט – תוכנית למידה

ניצן קורן ואלירן מאור מדברים על למידה בארגונים ובכלל ואיך מפתחים אותה.האזנה לכל פרקי הפודקאסט

פרטים נוספים

הגשה: ניצן קורן ואלירן מאור

הפקה: ניצן קורן ואלירן מאור

אתר: anchor.fm/tochnit-lemida

החסרנו משהו? מצאתם טעות? כתבו לנו.

מחשבה 1 על “תוכנית למידה”

 1. מה למדתי?
  למדתי על זה שאנו משתמשים בהדרכה קלאסית בחיי היום יום שלנו, וזה ממש דומה להדרכה המתוקשבת שאנו מעבירים, למדתי מושג חדש שנקרא הדרכה היברידית והיא הדרכה שמשלבת קצת משני העולמות.

  איך נשתמש?
  אני אשתמש בכלים שלמדתי להעביר את השיעורים בלמידה מרחוק בצורה הרבה יותר מובנת ויעילה כדי לגרום לתלמידים ליהנות מהלמידה ולגרום להם לחוות שיעור לא רגיל, ולרצות להמשיך את השיעור ולחכות לשיעור הבא, אנסה לתת להם את התחושה הכי קרובה לשיעור פרונטלי,

  הדרכה קלאסית יתרונות:
  היא נעשית בפיקוח ובזמן אמת אפשר להבין מה המצב של התלמידים האם הם הבינו את החומר או שיש שאלות אני יכולה לשנות את החומר בזמן אמת לשנות סוג למידה לעניין את התלמידים.

  חסרונות:
  לא תמיד אפשר לנייד את ההדרכות ויש צורך בהעסקה רחבה יותר צריך יותר כסף, לפעמים המורים מגיעים לא מרצונם אלא בגלל שמכריחים אותם להיות נוכחים, וזה בעצם סוג של פאסיביות אצל התלמידים.

  הדרכה מתוקשבת יתרונות:
  אפשר להעביר שיעור או הרצאה או משימה לכמות לא מוגבלת של אנשים אפשר לייצר חווית למידה מעניינת שלא תמיד אפשר להעביר אותה בכיתה, התלמידים יכולים לחזור ולצפות בשיעור שוב ושוב.
  חסרונות:
  זוהי הדרכה א סינכרונית המורה המלמד לא תמיד נמצא בזמן אמת עם התלמידים רק לאחר הביצוע של ההדרכה אפשר ללמוד ולהסיק את המסקנות ממנה.

  כלים:
  הדרכה מפוצצת, לשפר מפעם לפעם וללמוד מטעויות, להתאים את הרמת לימוד, להשתמש בכמה שיותר גיוון.

  הגב

כתיבת תגובה