פרסונה

ציון משתמשים

דרגו את הפודקאסט

ציון נמוך ------- ציון גבוה

ציון ממוצע | מס' מדרגים

על הפודקאסט – פרסונה – האנשים מאחורי החינוך

גם לכם יש תחושה שמערכת החינוך תקועה? ששום דבר לא משתנה? אז זהו, שהרבה זז והרבה משתנה אבל לא את הכל שומעים ויודעים, בדיוק בשביל זה הקמתי את פרסונה, הפודקאסט הראשון בארץ על חינוך. ​

תראו, חינוך עושים אנשים, לא מערכות ולא נעליים ולכן בכל פרק אני אביא לכם מישהי או מישהו שאני חושב שהם פרסונה שמשפיעה על עולם החינוך וכדאי ליותר אנשים להכיר אותם. אני מזמין אתכם להצטרף אלי למסע ולחקור וללמוד יחד איך עושים חינוך בעולם החדש.

האזנה לכל פרקי הפודקאסט

פרסונה - פודקאסט על חינוך עם ניב מורגנשטרן
גם לכם יש תחושה שמערכת החינוך תקועה? ששום דבר לא משתנה? אז זהו, שהרבה זז והרבה משתנה אבל לא את הכל שומעים ויודעים, בדיוק בשביל זה הקמתי את פרסונה, הפודקאסט הראשון בארץ על חינוך. ​תראו, חינוך עושים אנשים, לא מערכות ולא נעליים ולכן בכל פרק אני אביא לכם מישהי או מישהו שאני חושב שהם פרסונה שמשפיעה על עולם החינוך וכדאי ליותר אנשים להכיר אותם. אני מזמין אתכם להצטרף אלי למסע ולחקור וללמוד יחד איך עושים חינוך בעולם החדש.
more...
פרסונה 61 - Learning goal Education with Michel de Hond

אולי שמעתם על בתי הספר ע"ש סטיב ג'ובס? בתי ספר הולנדיים שהוקמו ע"י היזם מוריס דה הונד. בתי ספר שמעודדים פיתוח כישורים אישיים באמצעות כלי למידה וגישות הוראה חדשניות.

לאחרונה הם עשו "חישוב מסלול מחדש" ובמקום להתמקד בניהול בתי ספר פנו לדיוק המערכת הדיגיטלית שתסייע בניהול יעדי הלמידה ולייצר ערך משמעותי עבור אנשי החינוך.

נפגשתי עם מישל דה הונד (Michel de Hond) שהוא המנכ"ל של sCoolSuite לדבר על התהליך שהם עברו עם בתי הספר, מדוע פרסונליזציה זו לא מטרה עבורם ומה זה אומר למידה מבוססת יעדים.

דרך אגב, כל מאזיני פודקאסט פרסונה שעובדים בבתי-ספר יכולים לקבל את המערכת שלהם לניסיון בשפה העברית עד ה-01 בינואר 2020, צרו איתי קשר במייל ונדאג לחיבור.

Maybe you heard of the Steve Jobs Schools? Holland-based School network that was founded by Maurice de Hond. Their schools are focused on developing personal skills through innovative digital tools and teaching approaches.

Now they changed their direction. Instead of focusing on running schools, they decided to focus on creating the best digital system to help manage learning goals and give significant value to educators.

I sat to talk with Michel de Hond, sCoolSuite CEO. We talked about their road from running schools to software, why personalization is not their goal, and what does it mean Learning goal education?

By the way, they give all Israeli Persona podcast listeners a free trial in Hebrew Until January 01st 2020.

להאזנה באתר: www.prsona.co.il/micheldehond

אשמח שתבחרו לשתף את הפודקאסט עם שני חברים: www.prsona.co.il/podcast

מוזמנים ליצור קשר במייל: [email protected]

קישור לפרק

פרטים נוספים

הגשה: ניב מורגנשטרן

הפקה: הגיע זמן חינוך

אתר אינטרנט: www.prsona.co.il

החסרנו משהו? מצאתם טעות? כתבו לנו.

כתוב/כתבי תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות