פרסונה

ציון משתמשים

דרגו את הפודקאסט

ציון נמוך ------- ציון גבוה

ציון ממוצע | מס' מדרגים

על הפודקאסט – פרסונה – האנשים מאחורי החינוך

גם לכם יש תחושה שמערכת החינוך תקועה? ששום דבר לא משתנה? אז זהו, שהרבה זז והרבה משתנה אבל לא את הכל שומעים ויודעים, בדיוק בשביל זה הקמתי את פרסונה, הפודקאסט הראשון בארץ על חינוך. ​

תראו, חינוך עושים אנשים, לא מערכות ולא נעליים ולכן בכל פרק אני אביא לכם מישהי או מישהו שאני חושב שהם פרסונה שמשפיעה על עולם החינוך וכדאי ליותר אנשים להכיר אותם. אני מזמין אתכם להצטרף אלי למסע ולחקור וללמוד יחד איך עושים חינוך בעולם החדש.

האזנה לכל פרקי הפודקאסט

פרסונה - פודקאסט על חינוך עם ניב מורגנשטרן
גם לכם יש תחושה שמערכת החינוך תקועה? ששום דבר לא משתנה? אז זהו, שהרבה זז והרבה משתנה אבל לא את הכל שומעים ויודעים, בדיוק בשביל זה הקמתי את פרסונה, הפודקאסט הראשון בארץ על חינוך. ​תראו, חינוך עושים אנשים, לא מערכות ולא נעליים ולכן בכל פרק אני אביא לכם מישהי או מישהו שאני חושב שהם פרסונה שמשפיעה על עולם החינוך וכדאי ליותר אנשים להכיר אותם. אני מזמין אתכם להצטרף אלי למסע ולחקור וללמוד יחד איך עושים חינוך בעולם החדש.
more...
פרסונה 60 - אפקט בראשית עם כפיר דמרי

כפיר התחיל לתכנת בגיל 6, כתב את הוירוס הראשון שלו בגיל 11 ובגיל 35 הוא בין המייסדים שעשו היסטוריה בלהיות הארגון הפרטי הראשון בהיסטוריה שהגיע לירח ולהפוך את ישראל למדינה השביעית בהיסטוריה שהגיעה לירח. אם זה עדיין לא ברור מדובר בחללית בראשית ועמותת SpaceIL אותה ייסד יחד עם יריב בש ויהונתן ויינטראוב.

להגיע לירח זה הישג מדהים, אבל בעיני, הסיפור של בראשית ו-SpaceIL הוא בכלל סיפור חינוכי, סיפור על התמדה, נחישות, תשוקה, אמונה והיכולת של להדליק את הניצוץ אצל המון אנשים (צעירים ומבוגרים).

דיברנו על ההקמה של המיזם, האתגרים בדרך ועל הזרוע החינוכית הארוכה של SpaceIL שכפיר עומד בראשה. איך הם הקימו את מערך המתנדבים, איך מגיעים להרצות בבתי-ספר, דיברנו על כמה מושגים מעניינים שהתפתחו לאורך הדרך כמו Inspiration by Doing ו-Educational Marketing וכמובן מה זה אפקט בראשית?

להאזנה באתר: www.prsona.co.il/kfirdamari

אשמח שתבחרו לשתף את הפודקאסט עם שני חברים: www.prsona.co.il/podcast

קישור לפרק

פרטים נוספים

הגשה: ניב מורגנשטרן

הפקה: הגיע זמן חינוך

אתר אינטרנט: www.prsona.co.il

החסרנו משהו? מצאתם טעות? כתבו לנו.

שיתוף:

כתוב/כתבי תגובה