עושים טכנולוגיה

עושים טכנולוגיה פודקאסט

ציון משתמשים

4.7
(48)

דרגו את הפודקאסט

ציון נמוך ------- ציון גבוה

ציון ממוצע 4.7 / 5. מס' מדרגים 48

דרגו ראשונים את הפודקאסט

מודעה

על הפודקאסט – עושים טכנולוגיה

ד”ר יובל דרור, מרצה, סופר וחוקר בתחום של סוציולוגיה של טכנולוגיה, מגיש פודקאסט חכם ומעמיק על טכנולוגיה, אנשים ומה שביניהם

האזנה לכל פרקי הפודקאסט

מודעה

פרטים נוספים

הגשה: ד”ר יובל דרור

הפקה: פודקאסט ישראל

אתר אינטרנט: osimhistoria.com/osim-tech

החסרנו משהו? מצאתם טעות? כתבו לנו.

אולי יעניין אותך גם:

3 מחשבות על “עושים טכנולוגיה”

 1. שלום,
  לגבי הפרק חיים מהירים, כרגיל מאוד אהבתי. עם זאת 2 הערות:
  1. אנו מזיזים את היד מכוויה בגלל רפלקס. קרי, זו לא פעולה שנשלטת ע’י המוח. כמו שהרופא דופק לך עם פטיש על הברך והרגל זזה, זה לא המוח שהזיז, אלא יש לך חוגי בקרה מקומיים כדי לתפעל פעולות בסיסיות. עם הרגל למשל זה חוג ששומר על היציבה שלך. מעבר לחסכון למוח זה גם כדי שהתגובה תהיה מהירה יותר ובזמן. אחרת באמת היית מקבל כוויות לא נעימות.
  2. אולי תתייחס לזה בפרק הבא, אבל החיפזון הזה מירב לנו גם את המוח. המוטיבציה שלנו ניזונה מהדופמין במוח, והכל שהריגושים שאנו מקבלים חזקים יותר אנו צריכים ריגושים עוד יותר חזקים בשביל לשחק אותה תחושת מוטיבציה. כמובן שאי אפשר להמשיך כך עד אין סוף ולכן אנו בסכנה של להביא עצמו לחוסר יכולת ביצוע. יש סרטון טד מעניין שמתאר את התופעה בהקשר של פעילות מינית לצפיה בפורנו.
  שוב תודה על העבודה המצוינת שאתה עושה עם הפודקסטים. אני מאזין בדיקות!

  הגב
 2. בתגובה לפרק: רובוט וסטנדאפיסט נכנסים לבר.
  אז הצד שלי, כברמן.
  הבדיחה שדיברתם עליה שהרובוט נכנס לבר ובסוף הברמן הביא לו מברג. יש בזה אינטליגנציה מאוד גדולה בגלל העובדה שיש קוקטייל שנקרא Screwdriver בתרגום ישיר מברג. עכשיו תבינו כמה הבדיחה הזאת ענקית שמכונה הצליחה להביא לנו. יש דברים שנעלמים בתגרום או שקשורים לעולם צר של מיקסולוגיה. בכל מקרה זה קוקטייל של וודקה ותפוזים.
  תודה רבה לכם

  הגב

כתיבת תגובה