סיפור ישראלי

סיפור ישראלי פודקאסט

ציון משתמשים

4.2
(6)

דרגו את הפודקאסט

ציון נמוך ------- ציון גבוה

ציון ממוצע 4.2 | מס' מדרגים 6

על הפודקאסט – סיפור ישראלי

ישראלים, כולנו יודעים, הם עם של מספרי סיפורים.

הפודקאסט סיפור ישראלי מכוון זרקור אל החיים היומיומיים הישראליים, ואל הדרמות הקטנות (והגדולות!) שחבויות בתוכם.

אנחנו רוצים לחשוף ישראל אחרת, כזאת שלא ממש רואים בתקשורת – להיכנס לבתים ולחיים של ישראלים ולתת להם לשתף את כולנו בסיפורים שלהם, אותם הסיפורים שיספרו לחבר על חומוס ביום שישי, לבן או בת הזוג בסוף יום ארוך.

בכל פרק של התוכנית נביא לכם כמה סיפורים סביב נושא אחד משותף. אנחנו מקווים שהסיפורים יצחיקו אתכם, יעציבו אתכם, שהם יהיו דרמטיים, שמחים, מעניינים, נוגים או מחדשים.

אבל מה שבטוח זה שלא תוכלו לשמוע סיפורים כאלה בשום מקום אחר – לא חדשות, לא אקטואליה, לא ביבי או ציפי, בנט או לפיד, לא מועצת הביטחון או אחמדינג'אד.

במקום זה, אצלנו תשמעו סיפורים יומיומיים, על אנשים רגילים לגמרי, כמונו וכמוכם. לרב אלו יהיו סיפורים אמיתיים, אך נביא גם יצירות ספרותיות מפי סופרים ואמנים.

ארבעה חברי ילדות מתנועת הנוער, כל אחד עוסק במשהו אחר לגמרי, התקבצו עשר שנים אחרי התיכון, והחליטו לצאת יחד למסע של איסוף סיפורים. הפורמט של התוכנית מבוסס על אחד מהפודקסטים הפופולריים ביותר בארצות הברית – This American Life.

האזנה לכל פרקי הפודקאסט

סיפור ישראלי
סיפור ישראלי
סיפור ישראלי הוא פרוייקט חדש שבא לרענן את עולם הרדיו הישראלי, להפוך אותו לצעיר יותר, תוסס יותר ויותר "שלנו." ישראלים, כולנו יודעים, הם עם של מספרי סיפורים. והתוכנית שלנו תכוון זרקור אל החיים היומיומיים שלנו, ואל הדרמות הקטנות (והגדולות!) שחבויות בתוכם. אנחנו רוצים לחשוף ישראל אחרת, כזאת שלא ממש רואים בתקשורת – להיכנס לבתים ולחיים של ישראלים ולתת להם לשתף את כולנו בסיפורים שלהם, אותם הסיפורים שיספרו לחבר על חומוס ביום שישי, לבן או בת הזוג בסוף יום ארוך. בכל פרק של התוכנית נביא לכם כמה סיפורים סביב נושא אחד משותף. אנחנו מקווים שהסיפורים יצחיקו אתכם, יעציבו אתכם, שהם יהיו דרמטיים, שמחים, מעניינים, נוגים או מחדשים. אבל מה שבטוח זה שלא תוכלו לשמוע סיפורים כאלה בשום מקום אחר – לא חדשות, לא אקטואליה, לא ביבי או ציפי, בנט או לפיד, לא מועצת הביטחון או אחמדינג'אד. במקום זה, אצלנו תשמעו סיפורים יומיומיים, על אנשים רגילים לגמרי, כמונו וכמוכם. לרב אלו יהיו סיפורים אמיתיים, אך נביא גם יצירות ספרותיות מפי סופרים ואמנים. "סיפור ישראלי" ישמש פלטפורמה ליוצרים צעירים, אבל גם במה לאמנים ידועים – כמו אתגר קרת, רשף לוי ואחרים – להשמיע חומר חדש. ארבעה חברי ילדות מתנועת הנוער, כל אחד עוסק במשהו אחר לגמרי, התקבצו עשר שנים אחרי התיכון, והחליטו לצאת יחד למסע של איסוף סיפורים. הפורמט של התוכנית מבוסס על אחד מהפודקסטים הפופולריים ביותר בארצות הברית – This American Life. אנחנו מאוד מקווים שתאהבו את התוכנית, תשתפו אותה עם החברים שלכם, ותעזרו לנו להפוך את "סיפור ישראלי" להצלחה! - See more at: http://israelstory.org/about_us/#sthash.ye1iaHPU.dpuf
טיזר לעונה 4 – תקלה בקצה הגלקסיה
by סיפור ישראלי

תסכית רדיו מתוך ספרו החדש של אתגר קרת

בתפקיד מיכאל וורשבסקי – מיקי גורביץ, בתפקיד ספי מורה – שי אביבי. עיצוב סאונד – יוחאי מי-טל.

תודות: יונתן ברק ואולפני מצלול, אדם ביזנסקי, חמוטל גור ודותן מושנוב על העזרה. שיר סיום: להקת הפה והטלפיים – אסף גברון, רם אוריון, רוגל אלפר ואוהד פישוף

טיזר לעונה 4 – תקלה בקצה הגלקסיה
פרק 30 – תמיד אשה
פרק 29 – אבא יש רק שניים
פרק 28 – אחד נגד העולם
פרק 27: תרגיל בשיחרור
פרק 26 – מזל עקרב
פרק 25 – על החיים ועל המוות
פרק 24 – החמצה
פרק 23 – שיר אחרי מלחמה
פרק 22 – טוב שכן קרוב
פרק 21 – משפחה לא בוחרים
?פרק 20 – אבל למה לצעוק
פרק 19 – דג מחוץ למים
פרק 18 – עסקי המוות
פרק 17 – חיות מתות, אנשים מהרהרים
פרק 16 – האחים בדיר
פרק 15 – פיל לבן
פרק 14 – דע את האויב
פרק 13 – הפסקת עשר
פרק 12 – אז זהו… שלא
פרק 11 – חיה
פרק 10 – מסע
פרק 9 – הרצל 48
פרק 8 – גוגל
פרק 7 -קרוב רחוק
פרק 6 – אקראיות
פרק 5 – בית הפנקייק
פרק 4 -כלא
פרק 3 – זיוף
פרק 2 – אובססיה
פרק 1 – להתחיל מחדש

פרטים נוספים

הגשה:

הפקה: סיפור ישראלי.

אתר אינטרנט: https://israelstory.org/he

החסרנו משהו? מצאתם טעות? כתבו לנו.

כתוב/כתבי תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות