סטרייט פרנדלי

ציון משתמשים

4.3
(12)

דרגו את הפודקאסט

ציון נמוך ------- ציון גבוה

ציון ממוצע 4.3 | מס' מדרגים 12

על הפודקאסט – סטרייט פרנדלי

מההומו-ספיאנס ועד ימינו הלהט״ביות תמיד נמצאת שם.

בין אם אתם.ן מקהילת הלהט״ב או מתעניינים, נדבר ונלמד על התרבות והלייף סטייל הלהט״בי.

נדבר ונלמד על ההיסטוריה, התרבות והלייף סטייל הלהט״בי. נארח את החוקרים, דמויות המפתח והא.נשים הכי משמעותיים וססגוניים בקהילות הלהט״ב.

האזנה לכל פרקי הפודקאסט

סטרייט פרנדלי
סטרייט פרנדלי
מההומו-ספיאנס ועד ימינו הלהט״ביות תמיד ובכל מקום פשוט נמצאת שם. בין אם אתםן מהקהילה הלהט״ב או פשוט מתעניינים, נדבר ונלמד על ההיסטוריה, התרבות והלייף סטייל הלהט״בי. נארח את החוקרים, דמויות המפתח והא.נשים הכי משמעותיים וססגוניים בקהילות הלהט״ב. חלק מהפרקים והתכנים עלולים להציף מגוון נושאים, ובמקרים כאלו אנו ממליצים לפנות אל הקו הגאה ״יש עם מי לדבר״ ואל ארגוני הקהילה הלהט״ב.
הומוסקסואליות בתקופת המנדט הבריטי בפלשתינה – ד״ר עפרי אילני

בין אם בהנהגת מפא״י, התנועה הציונית או בהנהגת המנדט הבריטי בפלשתינה; הלהט״ביות לא פסחה על אף אוכלוסיה. בפרק זה נשוחח עם ד״ר עפרי אילני על הומוסקסואליות בתקופת המנדט הבריטי. נשמע על בתי קפה, גנים, חופים ומקומות בילוי בירושלים ובת״א, ונגלה תרבות מרתקת ותוססת שהייתה שם גם בתחילת ואמצע המאה ה-20.

ד"ר עפרי אילני הינו עמית פוסט דוקטורט במכון ון ליר. הוא היסטוריון שעוסק בהיסטוריה אינטלקטואלית, היסטוריה גרמנית והיסטוריה של המיניות. פרויקט המחקר העכשווי שלו הוא היסטוריה של הומוסקסואליות בתקופת המנדט ובראשית מדינת ישראל. כיום הוא כותב את הטור "תחת השמש" בעיתון הארץ.

פרטים נוספים

הגשה: מיכאל רוס

הפקה: Mother has arrived

פייסבוק: facebook.com/motherhasarrived

החסרנו משהו? מצאתם טעות? כתבו לנו.

כתוב/כתבי תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות