מתבגרים על זה

ציון משתמשים

5
(1)

דרגו את הפודקאסט

ציון נמוך ------- ציון גבוה

ציון ממוצע 5 / 5. מס' מדרגים 1

דרגו ראשונים את הפודקאסט

מודעה

על הפודקאסט – מאיה בוכניק – מתבגרים על זה

מתבגרים על זה – פודקאסט להורים – גיל ההתבגרות של העידן החדש. נצלול ל”מאחורי הקלעים” של הרשתות החברתיות, ההשפעה שלהן על המתבגרים שלנו, על הנפש שלהם, על היכולת שלהם להתמודד מול המציאות המורכבת והשואבת הזו.

מיניות היא חלק בלתי נפרד מגיל ההתבגרות החדש, היא הרבה יותר נוכחת מבעבר, היא פרוצה יותר מאשר היא פתוחה, מרחיקה יותר מאשר מקרבת. המתבגרים/ות שלנו חשופים למרחב פורנוגרפי במשך כל שעות היממה, צופים בפורנוגרפיה, אצל חלקם היא מייצרת תלות, בדידות, תסכול והרבה טריקות של דלתות.

נדבר גם על שיח חיובי על מיניות, נאפשר למתבגרים שלנו לקבל מידע שיסייע להם לצלוח את גיל ההתבגרות המורכב בצורה קלה ובעיקר מצמיחה ומעצימה. אלכוהול וסמים גם הם חלק מהזירה של גיל ההתבגרות, נלמד את הרגלי השימוש, את ההיקפים של התופעה, ובעיקר מה התפקיד ההורי שלנו בכל זירה בחייהם.

דחייה חברתיות, חרמות, שיימינג הפכו להיות תופעה שנוכחת בחייהם של לא מעט מתבגרים/ות, האלימות ברשת , הביוש הפכו להיות תופעות נפוצות, מתוחכמות ולנו כהורים יש תפקיד משמעותי לבנות בתוכם עמוד שדרה לנפש, לאפשר להם לעמוד חסינים מול מציאות החיים.

נדבר על תזונה, סטיילינג, ערך עצמי, נפש, רגשות, התנהגות, לימודים, חינוך, ערכים, תקשורת ויחסים, מיניות, כישורים חברתיים, חרמות ודחייה חברתית, רשתות חברתיות ועוד התפקיד ההורי הוא תפקיד מורכב ומאתגר ולנו יש אחריות כוללת עליהם בגיל הזה. הצטרפו אלי, מוזמנים לכתוב לי על כל נושא שתרצו לקבל עליו מידע.

האזנה לכל פרקי הפודקאסט

מודעה

פרטים נוספים

הגשה: ליאורה חיים

הפקה: ליאורה חיים

אתר: https://castbox.fm/channel/id4476193

אולי יעניין אותך גם:

כתיבת תגובה