משפחות או יותר

ציון משתמשים

דרגו את הפודקאסט

ציון נמוך ------- ציון גבוה

ציון ממוצע 0 | מס' מדרגים 0

אין דירוגים עדיין

על הפודקאסט – משפחות או יותר

פודקאסט העוסק בתא המשפחתי בעידן הפוסט מודרני, בהגשת עמליה חציר, מטפלת זוגית ומשפחתית בעלת ותק רב ועשרות שנות ניסיון, מחברת הספר "לאמא שלי יש עיניים מקולקלות".

עמליה לוקחת אותנו לטיול בין ובתוך מערכות יחסים, מאפשרת לנו להציץ מקרוב על הדשא של השכן וחושפת בפנינו סיפורים אישיים של משפחות שונות – כאלו השמורים לספת הטיפולים.

והכל, מנקודת מבטה הייחודית של אמא במשרה מלאה, שהיא גם אישה עיוורת.

האזנה לכל פרקי הפודקאסט

משפחות או יותר
משפחות או יותר
פודקאסט העוסק בתא המשפחתי בעידן הפוסט מודרני, בהגשת עמליה חציר, מטפלת זוגית ומשפחתית בעלת ותק רב ועשרות שנות ניסיון, מחברת הספר "לאמא שלי יש עיניים מקולקלות". עמליה לוקחת אותנו לטיול בין ובתוך מערכות יחסים, מאפשרת לנו להציץ מקרוב על הדשא של השכן וחושפת בפנינו סיפורים אישיים של משפחות שונות - כאלו השמורים לספת הטיפולים. והכל, מנקודת מבטה הייחודית של אמא במשרה מלאה, שהיא גם אישה עיוורת. יוצרת ומגישה: עמליה חציר. עריכה ספרותית: דינה ריפמן. עריכה לשונית: ריקי דסקל. עריכה טכנית: אלעד לוין. מפיק בפועל: נועם אקוטונס. מבית היוצר של הספריה המרכזית לעיוורים ולבעלי לקויות קריאה, המרכז לתרבות מונגשת.
בודדים ביחד: יותר ויותר אנשים בוחרים לחיות לבד

המאה ה-21 העצימה את תופעת "היחידנות" בחברה המערבית. יותר ויותר אנשים בוחרים לחיות לבד, חלקם – בהיעדר ברירה אחרת ואחרים מבחירה ורצון. בפרק זה נעמוד על ההבדל בין "בדידות" לבין "להיות לבד" ונראה שלפעמים דווקא בתוך משפחה, חוויית הבדידות יכולה להיות הקשה ביותר. וכן ננסה להבין האם נשים חשות יותר בודדות מאשר גברים?

פרטים נוספים

הגשה: עמליה חציר

הפקה: כאן – כאן תאגיד השידור

אתר אינטרנט:https://www.kan.org.il/podcast/program.aspx/?progId=2081

החסרנו משהו? מצאתם טעות? כתבו לנו.

כתוב/כתבי תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות