מיינדסט – התפתחות והעצמה אישית

ציון משתמשים

דרגו את הפודקאסט

ציון נמוך ------- ציון גבוה

ציון ממוצע | מס' מדרגים

על הפודקאסט – מיינדסט – התפתחות והעצמה אישית

מדוע אנשים מסוימים מאושרים, בריאים ומצליחים יותר מאחרים?

איך זה שחלק מהאנשים חיים עם משמעות, רוגע ומיקוד בעוד שאחרים סובלים מלחץ, התפזרות וחוסר סיפוק?

אני מאמין שהתשובה היא ההבדל במיינדסט – האמונות, דפוסי החשיבה, הרגש וההתנהגות.

את הפודקאסט הזה הקמתי כדי לצאת למסע ולבדוק לעומק את התשובות לשאלות אלו. אכסה נושאים כמו אושר, בריאות, הגשמה עצמית, כסף, פסיכולוגיה ועוד.

רוצה להצטרף למסע?

האזנה לכל פרקי הפודקאסט

מיינדסט - התפתחות אישית - Mindset
מדוע אנשים מסוימים מאושרים, בריאים ומצליחים יותר מאחרים? איך זה שחלק מהאנשים חיים עם משמעות, רוגע ומיקוד בעוד שאחרים סובלים מלחץ, התפזרות וחוסר סיפוק? אני מאמין שהתשובה היא ההבדל במיינדסט - האמונות, דפוסי החשיבה, הרגש וההתנהגות. את הפודקאסט הזה הקמתי כדי לצאת למסע ולבדוק לעומק את התשובות לשאלות אלו. אכסה נושאים כמו אושר, בריאות, הגשמה עצמית, כסף, פסיכולוגיה ועוד. רוצה להצטרף למסע?
more...
נולדתם אלופים! - איתן עזריה על בניית ערך עצמי ללא תנאים - פרק 24

האם ניתן לפתח ערך עצמי שלא תלוי בתוצאות שאתם משיגים? האם יש לך יכולת להמשיך להרגיש כמו אלוף או אלופה גם ביום שבו הפסדת או נכשלת? בפרק הזה אני מארח את איתן עזריה, מאמן מנטלי בינלאומי לספורטאי עלית וביצועי שיא, סופר, מרצה וגם הבעלים של הפודקאסט "הביולוגיה של הווינרים". איתן הגיע הגיע כדי להסביר שיש דרך נוספת לפתח ערך עצמי יציב, קבוע ושאינו מושפע מהצלחות וכישלונות - ערך עצמי ללא תנאים. איתן מסביר על רמות הפעולה השונות שלנו - ולמה חשוב להתחבר לביצוע מקסימלי כערך שמגדיר אותנו. אהבתי מאד לשמוע את איתן מסביר  איך לחיות את העתיד בזמן הווה כדי להיות האני האידיאלי שלנו כבר עכשיו. המגפה הגדולה ביותר לפי איתן היא חוסר היכולת שלנו לאהוב ולהעריך את עצמנו כמו שאנחנו ואיתן משתף במיינדסט ובפעולות שניתן לעשות כדי לחזור ולהיות שלמים כמו שאנחנו. ובמילותיו של איתן - אתם אלופים מעצם היותכם, בדיוק כפי שנולדתם

לכל הפרטים על איתן והפרק

לקבלת 3 פרקים להאזנה במתנה מהספר של איתן - נולדת אלוף

קישור לפרק

פרטים נוספים

הגשה: שלומי חסטר

הפקה: שלומי חסטר

אתר אינטרנט: mindset.org.il

החסרנו משהו? מצאתם טעות? כתבו לנו.

שיתוף:

כתוב/כתבי תגובה