הביולוגיה של הווינרים

ציון משתמשים

דרגו את הפודקאסט

ציון נמוך ------- ציון גבוה

ציון ממוצע | מס' מדרגים

על הפודקאסט – הביולוגיה של הווינרים

ברוכים הבאים לפודקאסט *הביולוגיה של הווינרים – הסודות של אנשי ה-1% שתמיד מנצחים*.

בכל פרק אעניק לכם הצצה נדירה לעולמם המנטלי והרגשי של מספרי 1# בתחומם: ספורטאי-עילית, אלופי עולם, מנכ״לים, בעלי עסקים במסעם רצוף הלחצים לתוצאות, ואחשוף מפרק לפרק מה נדרש כדי להפוך לבני אדם שלמים במסע להישגים, לווינרים!

לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.

האזנה לכל פרקי הפודקאסט

הביולוגיה של הווינרים
ברוכים הבאים לפודקאסט *הביולוגיה של הווינרים - הסודות המנטאליים של אוכלוסיית ה-1%*. בכל פרק אעניק לכם הצצה נדירה לעולמם המנטלי והרגשי של מספרי 1# בתחומם: ספורטאי-עילית, אלופי עולם, מנכ״לים, בעלי עסקים במסעם רצוף הלחצים לתוצאות, ואחשוף מפרק לפרק מה נדרש כדי להפוך לבני אדם שלמים במסע להישגים, לווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.
more...
פרק 11: איך להגיע להישגים ולשמור על האושר הפנימי שלך - עם המדליסט האולימפי שחר צוברי, פרק ב

כשאתה בוחר להיות ספורטאי תחרותי, אחד המאבקים המאתגרים ביותר שאתה נכנס אליהם (בין אם תרצה או לא) הוא המאבק בין השגת תוצאות - לבין ההנאה והסיפוק מהדרך שעשית. את המאבק הזה אנחנו מנהלים כמעט בכל תחום בחיים: אנשים רוצים קריירה מצליחה ובו בזמן רוצים מספיק זמן איכות למשפחה, לחברים ולחופשות, יזמים רוצים להקים עסק חדש ובו בזמן רוצים ביטחון כלכלי, הורים רוצים שהילדים שלהם ישיגו ציונים טובים על ידי הקדשת זמן ללימוד אינטנסיבי ובו בזמן שיגדלו כילדים מאושרים. ואיך לומר בעדינות, החיים בעולם התחרותי שבו הדבר החשוב הוא: ״ההישג על לוח התוצאות...״ הם לא חיים ממש פשוטים. שחר צוברי יודע דבר או שניים על חיבור בין הנאה להישגים. שחר צוברי: אלוף ישראל בגלישת רוח, זוכה מדליות הארד באליפות העולם 2008 ובאולימפיאדת בייג'ינג 200, אלוף אירופה בשנים 2009 ו-2010 וזוכה מדליית זהב בגביע העולם בהולנד 2012. האיש שהצליח לשלב את האהבה לגלים עם הישגים חסרי תקדים. בשיחה, ניסינו לענות על שאלת ה"מלכוד 22" של החיים: האם זה אפשרי גם לנצח את אתגרי החיים ובו בזמן להנות מהדרך? פרק ב

קישור לפרק

פרטים נוספים

הגשה: איתן עזריה

הפקה:

אתר אינטרנט: https://www.buzzsprout.com/281270

החסרנו משהו? מצאתם טעות? כתבו לנו.

כתוב/כתבי תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות