הביולוגיה של הווינרים

ציון משתמשים

דרגו את הפודקאסט

ציון נמוך ------- ציון גבוה

ציון ממוצע | מס' מדרגים

על הפודקאסט – הביולוגיה של הווינרים

ברוכים הבאים לפודקאסט *הביולוגיה של הווינרים – הסודות של אנשי ה-1% שתמיד מנצחים*.

בכל פרק אעניק לכם הצצה נדירה לעולמם המנטלי והרגשי של מספרי 1# בתחומם: ספורטאי-עילית, אלופי עולם, מנכ״לים, בעלי עסקים במסעם רצוף הלחצים לתוצאות, ואחשוף מפרק לפרק מה נדרש כדי להפוך לבני אדם שלמים במסע להישגים, לווינרים!

לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.

האזנה לכל פרקי הפודקאסט

הביולוגיה של הווינרים
ברוכים הבאים לפודקאסט *הביולוגיה של הווינרים - הסודות המנטאליים של אוכלוסיית ה-1%*. בכל פרק אעניק לכם הצצה נדירה לעולמם המנטלי והרגשי של מספרי 1# בתחומם: ספורטאי-עילית, אלופי עולם, מנכ״לים, בעלי עסקים במסעם רצוף הלחצים לתוצאות, ואחשוף מפרק לפרק מה נדרש כדי להפוך לבני אדם שלמים במסע להישגים, לווינרים! לא רק על סמך תוצאה או תחרות אחת – אלא במשחק החיים. אלופים מעצם היותכם. בדיוק כפי שנולדתם.
more...
פרק 9: מחשבות ממוחה של אלופה: עם אלופת העולם באגרוף, הגר פיינר - פרק ב

בחלק השני של הראיון עם הגר פיינר, אלופת העולם באגרוף סיפרה הגר: מה זה אומר ״אופי של חגורה שחורה״ בחיי היום יום מחוץ למזרון. מעבר מעולם המציאות לעולם הפנטזיה: מאחורי הקלעים של יום לפני קרב. פנים אל מול פנים: הרגע שבו הקרב מתחיל ומוכרע. תנועת הניצחון: המלחמה הפסיכולוגית שלי. ״אני אלופת עולם – מה עכשיו?!״. אומנויות לחימה ככלי למלא את החור בנשמה. קרב ההגנה על התואר בנוקיה – איך עומדים בציפיות ולא מאכזבים מדינה שלמה. לשחק ולא להלחם – הניצחון מנקודת מבט אחרת. לפני עבודה קח נשימה ותגיד. להגיע להישגים ולהנות מהדרך – האם זה אפשרי? המודל לחיקוי המפתיע של הגר פיינר. מה זה אומר לעבוד על הראש? 

קישור לפרק

פרטים נוספים

הגשה: איתן עזריה

הפקה:

אתר אינטרנט: https://www.buzzsprout.com/281270

החסרנו משהו? מצאתם טעות? כתבו לנו.

שיתוף:

כתוב/כתבי תגובה